Apartmán Meet Mendel 1

20 m2

pro 2 osoby

jeden pokoj

O apartmánu

Pokoj

Pokoj Meet Mendel 1 je součástí třípokojového apartmánu se společnou kuchyní, koupelnou a zaskleným balkonem, kde se dobře jí, sedí i povídá. Mimochodem, je z něj krásný výhled na Brno. Pokoj je vzdálený 1,6 km od náměstí Svobody.

Místnost s manželskou postelí nabízí královské spaní pro dva. Zamuchlaní v peřinách si snadno pustíte chytrou televizi a díky předplacenému Netflixu zvolíte film nebo seriál podle aktuální nálady. Součástí pokoje je závěsné křesílko, ve kterém si můžete v klidu číst, úložné prostory a stolek se židličkou, co snadno proměníte v pracovní nebo kosmetické místo. 

Pokoj je plně uzamykatelný.

Společné prostory

Společná kuchyně má všechno vybavení, co potřebujete na ohřátí jídla nebo jeho přípravu – lednici, varnou desku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici i kávovar. Kafe a čaj je na nás. Skrze kuchyni pak projdete na zasklený balkon, kde jsme nachystali deky pro chladnější večery. 

Moderní koupelna slouží všem třem pokojům. Najdete v ní prostorný sprchový kout, fén, ale i pračku se sušičkou a všemi pracími potřebami, co se mohou hodit. Samozřejmostí jsou potom nadýchané ručníky, které vám necháme na pokoji. 

Vybavení

  • káva Nespresso & čaj zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • předplacený Netflix
  • ručníky a osušky, kosmetika v koupelně
  • welcome drink v ceně

od 1 000 Kč / noc
Volné termíny

Goodnite benefity, se kterými
si město doopravdy užijete

Čím víc nocí, tím víc Brna. 

Za každou rezervaci v Goodnite alespoň na dvě noci, kterou provedete alespoň týden dopředu, vám dáme na výběr jeden z našich benefitů – snídani v nejlepších brněnských podnicích, návštěvu ZOO nebo Brnopas, který vám otevře vstup k místním památkám.

2-3 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 500 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 500 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 500 Kč

3-4 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč

5+ nocí v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč nebo jednu noc v Goodnite zdarma

Prozkoumat benefity

Další pokoje v Meet Mendel

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.