Pokoj Expo Dream 2B

21 m2

pro max. 3 osoby

jeden pokoj

O apartmánu

Pokoj Expo Dream 2B najdete v domě doslova naproti brněnského výstaviště. Útulné místo ke spaní, když budete chtít přespat v Brně s pejskem před výstavou, nebo navštívit jeden z veletrhů. Od náměstí Svobody je vzdálené jen 2,3 km. 

Navrhli jsme jej primárně pro dva, avšak díky pohodlné pohovce se rázem promění v ložnici pro tři osoby.

Pokoj jsme vybavili manželskou postelí s romantickými světýlky nad hlavami, pohovkou (která slouží i jako další lůžko), úložnými prostory. Přímo z postele můžete sledovat chytrou televizi s předplaceným Netflixem. 

Součástí pokoje je soukromá koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Po příjezdu budete mít nachystané měkké ručníky a fén, ať ho nemusíte vozit s sebou.

Jakmile dostanete chuť na kávu nebo čaj, jednoduše si nápoj zdarma připravte v občerstvovacím koutku u recepce. 

Vstup do pokoje je bezkontaktní. Parkovat můžete v ulici přímo před Expo Dream za sazbu stanovenou městem, a to i v nočních hodinách. O víkendu se za parkování v Brně neplatí.

 

Vybavení

  • káva Nespresso & čaj zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • předplacený Netflix
  • ručníky a osušky, kosmetika v koupelně
  • welcome drink v ceně

od 1 300 Kč / noc
Volné termíny

Goodnite benefity, se kterými
si město doopravdy užijete

Čím víc nocí, tím víc Brna. 

Za každou rezervaci v Goodnite alespoň na dvě noci, kterou provedete alespoň týden dopředu, vám dáme na výběr jeden z našich benefitů – snídani v nejlepších brněnských podnicích, návštěvu ZOO nebo Brnopas, který vám otevře vstup k místním památkám.

2-3 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 500 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 500 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 500 Kč

3-4 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč

5+ nocí v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč nebo jednu noc v Goodnite zdarma

Prozkoumat benefity

Další pokoje v Expo Dream

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.