Pokoj Orange Glow 47A

35 m2

pro 2–4 osoby

jeden pokoj

O apartmánu

Pokoj Orange Glow 47 A je součástí třípokojového apartmánu. Navrhli jsme ho v moderním designu, spolu s nádhernou historickou budovou tvoří harmonický celek. Úvoz 422/47 vám vyrazí dech!

Součástí pokoje je útulná manželská postel, úložné prostory, pohovka a houpací křesílko, ze kterých se můžete dívat na smart TV s předplaceným Netflixem.  

Budete-li chtít zůstat na večeři „doma“, uvaříte si ve sdílené a plně vybavené kuchyni. K dispozici vám bude lednice, trouba, mikrovlnná trouba, nádobí, ale i třeba kávovar nebo varná konvicekávu Nespresso a čaj jsme vám nachystali zdarma. V kuchyni najdete také pračku s pracími potřebami. 

Koupelna slouží všem třem pokojům v apartmánu, toaleta je oddělená v samostatné místnosti. Koupelna má vanu, umyvadlo a dostatečnou odkládací plochu pro všechnu kosmetiku, kterou si s sebou vezmete z pokoje. Fén na vlasy a tolaetní potřeby budou k dispozici po celou dobu pobytu. Samozřejmostí jsou nadýchané ručníky, které vám necháme na pokoji.

Pokoj je plně uzamykatelný.

Vybavení

  • káva Nespresso & čaj zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • předplacený Netflix
  • ručníky a osušky, kosmetika v koupelně
  • welcome drink v ceně
  • fén na vlasy

od 1 000 Kč / noc
Volné termíny

Recenze

Goodnite benefity, se kterými
si město doopravdy užijete

Čím víc nocí, tím víc Brna. 

Za každou rezervaci v Goodnite alespoň na dvě noci, kterou provedete alespoň týden dopředu, vám dáme na výběr jeden z našich benefitů – snídani v nejlepších brněnských podnicích, návštěvu ZOO nebo Brnopas, který vám otevře vstup k místním památkám.

2-3 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 500 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 500 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 500 Kč

3-4 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč

5+ nocí v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč nebo jednu noc v Goodnite zdarma

Prozkoumat benefity

Další pokoje v Orange Glow

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.