Pokoj Village Peace 14

40 m2

pro 4–6 osob

dva pokoje

O apartmánu

Ubytujte se skoro v přírodě! Apartmán Village Peace 14 s jednolůžkovými postelemi najdete v klidné části Brno-Líšeň nedaleko Mariánského údolí. Útulné místo, kde se ubytuje až 6 výletníků.

Ložnici v hravých barvách jsme vybavili čtyřmi jednolůžkovými postelemi, menšími úložnými prostory a stolem se židlemi, kde se pohodlně najíte nebo si zahrajete karty. Přímo z postelí můžete sledovat chytrou televizi s předplaceným Netflixem. 

Vedlejší místnost slouží jako obývací pokoj. Má televizi a rozkládací pohovku, která se snadno promění v další lůžko pro dva. Oblečení, věci a další drobnosti si pak odložíte v samostné chodbě. 

Součástí apartmánu je soukromá koupelna s toaletou a prostornou vanou, kterou si klidně napusťte a relaxujte. Po příjezdu budete mít nachystané měkké ručníky a fén, ať ho nemusíte vozit s sebou.

Jakmile dostanete chuť na kávu nebo čaj, jednoduše si nápoj zdarma připravte v občerstvovacím koutku u recepce. 

Předání klíčů od pokoje je bezkontaktní. Parkovat můžete přímo před Village Peace zdarma.

 

Vybavení

  • káva Nespresso & čaj zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • předplacený Netflix
  • ručníky a osušky, kosmetika v koupelně
  • welcome drink v ceně
  • bezpečnostní systém

od 1 300 Kč / noc
Volné termíny

Goodnite benefity, se kterými
si město doopravdy užijete

Čím víc nocí, tím víc Brna. 

Za každou rezervaci v Goodnite alespoň na dvě noci, kterou provedete alespoň týden dopředu, vám dáme na výběr jeden z našich benefitů – snídani v nejlepších brněnských podnicích, návštěvu ZOO nebo Brnopas, který vám otevře vstup k místním památkám.

2-3 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 500 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 500 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 500 Kč

3-4 noci v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč

5+ nocí v Goodnite

poukaz na snídani v jednom z nejlepších brněnských podniků v hodnotě 1000 Kč nebo vstup do brněnské ZOO v orientační hodnotě 1000 Kč nebo Brnopas v orientační hodnotě 1000 Kč nebo jednu noc v Goodnite zdarma

Prozkoumat benefity

Další pokoje v Village Peace

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.