4 noci v Great Chill a BRNOPAS zdarma

3 pokoje


4 noci
+
BRNOPAS
zdarma!

4 noci v Great Chill a BRNOPAS zdarma

3 apartmány

Káva, čaj, Netflix zdarma

Králova 11, Brno-Žabovřesky

3100 m od centra

Co balíček obsahuje?

BRNOPAS v orientační
hodnotě 1000 Kč

Zážitkový program
v Brně plný benefitů

Ubytování
na 4 noci

Aby výlet po památkách probíhal dobře, zlevněte si ho!

Ať už u nás budete spát 4, 5, nebo 6 a více nocí v apartmánu či pokoji dle svého výběru, k rezervaci pobytového balíčku vám zdarma přidáme turistické karty BRNOPAS v orientační hodnotě 1000 Kč.
Ta vám dovolí vidět a zažít ta nejzajímavější místa v Brně za výhodnější cenu nebo zcela bezplatně – třeba brněnskou ZOO, katedrálu sv. Petra a Pavla nebo Kostnici sv. Jakuba, druhou největší kostnici v Evropě. Stačí si zarezervovat svůj balíček alespoň týden před příjezdem. 

BRNOPAS v uvedené orientační hodnotě vám pořídíme přesně pro osazenstvo, které s vámi do Brna vyrazí. Dejte nám vědět, zda pojedou jen dospěláci, nebo i děti.

Užijte si Brno jako správný Brňák

Vymysleli jsme pro vás zážitkový program toho nejlepšího, co v Brně můžete zažít. Je plný slev a benefitů, které můžete v brněnských podnicích nebo na zajímavých místech uplatnit.

Podívat se na program

Co Great Chill nabízí?

Objevte vajb Žabovřesek! Na ulici Králova najdete 3 krásné a moderní apartmány pro dvě nebo čtyři osoby. Dva z apartmánů sdílí kuchyni a zasklený balkon. Poslední apartmán se pyšní vlastní kuchyní, koupelna je vždy soukromá. Všechny pokoje mají Wi-Fi zdarma a přístup k předplacenému Netflixu. 

Dům Great Chill ukrývá sdílený dvůr, kde můžete pohodlně chillovat. Vybavili jsme ho nejrůznějšími křesílky s dekami, houpací sítí a velkým jídelním stolem se židlemi. Součástí dvora je ohniště a venkovní vybavená kuchyně, díky čemuž si rovnou pod apartmánem připravíte společnou večeři nebo opečete špekáček. Téměř v centru Brna – dobrý, nemyslíte? 

Na náměstí Svobody z Great Chill dojdete za necelou hodinku, tramvají na Českou potom asi za 8 minut. „Za barákem“ můžete zajít na úžasnou procházku do Wilsonova lesa nebo na Kraví horu s planetáriem. V okolí ubytování najdete mnoho restaurací a obchodů. 

Vyberte si svůj apartmán v domě Great Chill:

Apartmán Great Chill 1

param 2 pokojů
param 60 m2
od 1300 Kč

Apartmán Great Chill 2

param 1 pokojů
param 40 m2
od 1300 Kč

Apartmán Great Chill 3

param 1 pokojů
param 40 m2
od 1300 Kč

Brno šestkrát jinak

Poznejte město od centra
až po vesnici.

Kde se v Brně ještě dobře spí?

Zažít Brno

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.