2 noci v Orange Glow a BRNOPAS zdarma

3 pokoje


2 noci
+
BRNOPAS
zdarma!

2 noci v Orange Glow a BRNOPAS zdarma

3 apartmány

Káva, čaj, Netflix zdarma

Úvoz 47, Brno-Veveří

1 600 m od centra

Co balíček obsahuje?

BRNOPAS v orientační
hodnotě 500 Kč

Zážitkový program
v Brně plný benefitů

Ubytování
na 2 noci

Aby výlet po památkách probíhal dobře, zlevněte si ho!

Ať už u nás budete spát 2, nebo 3 noci v apartmánu či pokoji dle svého výběru, k rezervaci pobytového balíčku vám zdarma přidáme turistické karty BRNOPAS v orientační hodnotě 500 Kč.
Ta vám dovolí vidět a zažít ta nejzajímavější místa v Brně za výhodnější cenu nebo zcela bezplatně – třeba brněnskou ZOO, katedrálu sv. Petra a Pavla nebo Kostnici sv. Jakuba, druhou největší kostnici v Evropě. Stačí si zarezervovat svůj balíček alespoň týden před příjezdem. 

BRNOPAS v uvedené orientační hodnotě vám pořídíme přesně pro osazenstvo, které s vámi do Brna vyrazí. Dejte nám vědět, zda pojedou jen dospěláci, nebo i děti. 

Užijte si Brno jako správný Brňák

Vymysleli jsme pro vás zážitkový program toho nejlepšího, co v Brně můžete zažít. Je plný slev a benefitů, které můžete v brněnských podnicích nebo na zajímavých místech uplatnit.

Podívat se na program

Co Orange Glow nabízí?

Fascinuje vás architektura? V Orange Glow budete nadšení. Nádherný dům si zapamatujete nejen pro zážitky s ubytováním spojené, ale i díky zářivé oranžové v interiéru historické budovy (mimochodem, pokud na oranžovou nejste, ničeho se nebojte, naše pokoje se nesou v blankytně modré).

Dobrou noc si v Orange Glow můžete dát v jednom ze 3 pokojů s manželskou postelí, televizí s předplaceným Netflixem a Wi-Fi zdarma, které jsou součástí jednoho apartmánu. Na ně navazuje plně vybavená společná kuchyně a koupelna.

 

Hned vedle budovy Orange Glow začíná zahrádkářská oblast, naprostý klenot v centru města, s úzkými uličkami a dechberoucím výhledem na Špilberk a katedrálu. Asi za 20 min pak pěšky dojdete na Kraví horu s planetáriem, za cca stejný čas pak na náměstí Svobody.

Vyberte si svůj apartmán v domě Orange Glow:

Pokoj Orange Glow 47A

param 1 pokojů
param 35 m2
od 1000 Kč

Pokoj Orange Glow 47B

param 1 pokojů
param 20 m2
od 1000 Kč

Pokoj Orange Glow 47C

param 1 pokojů
param 25 m2
od 1000 Kč

Brno šestkrát jinak

Poznejte město od centra
až po vesnici.

Kde se v Brně ještě dobře spí?

Zažít Brno

Jsme tu pro vás od 9:00 do 22:00.
Nebo vždy v akutních případech.

Kromě záležitostí týkající se ubytování rádi
pomůžeme s výběrem restaurace, výletem
nebo třeba orientací v brněnském MHD.

Společně vyřešíme jakýkoliv speciální požadavek, třeba pokud budete mít zájem u nás bydlet dlouhodoběji nebo ve větším počtu.